Codzienne przemieszczanie się hulajnogą elektryczną sprawia, że pojazd ulega eksploatacji. To całkowicie normalne, ponieważ mamy do czynienia z mnóstwem podzespołów elektronicznych oraz  częściami mechanicznymi. Wiążę się to nie tylko z robieniem regularnych przeglądów, ale też z naprawą lub wymianą poszczególnych elementów. Podobnie jak w samochodzie lub rowerze.

Pełna sprawność hulajnogi elektrycznej to nie tylko komfort jazdy, ale też bezpieczeństwo prowadzącego pojazd i innych uczestników ruchu.  Wielu użytkowników hulajnóg, obecnych i przyszłych, zastanawia się ile kosztuje naprawa hulajnogi elektrycznej?

Gdzie Niedrogo Naprawić Hulajnogę
Dobry Serwis Hulajnóg Elektrycznych

Ile kosztuje naprawa hulajnogi elektrycznej?

Cena usługi naprawy lub wymiany podzespołu elektronicznego lub części mechanicznej jest uzależniona od poziomu skomplikowania i wartości nowej części. Nie są to jednak koszty, które mogą znacznie nadwyrężyć budżet przeciętnego użytkownika hulajnogi elektrycznej.

Warto szukać serwisu pracującego na jasno określonych zasadach. Istotny jest wstępny przegląd hulajnogi, polegający na analizie usterek i przygotowaniu kosztorysu naprawy. W serwisie naprawa-hulajnogi.pl koszt takiego przeglądu to 50 zł. Dopiero później klient podejmuje decyzję, czy chce, aby naprawa została wykonana przez naszych specjalistów.

W ramach wstępnego przeglądu mechanik wykonuje kilka prostych czynności, nie wymagających dodatkowych opłat. Jest to sprawdzenie połączeń śrubowych, poprawności działania napędu oraz ciśnienia powietrza w kołach, weryfikacja stanu baterii i regulacja hamulców.

Ceny napraw w serwisie naprawa-hulajnogi.pl zaczynają się od 20 zł, a kończą na 300zł. Koszt napraw podstawowych, np. wymiany manetek lub błotnika, to około 100zł. Dlatego koszty naprawy hulajnóg elektrycznych nie są duże. Pełna lista usług serwisowych dostępna jest na TEJ stronie. Prace naszych specjalistów obejmują naprawy w zakresie baterii, układu hamulcowego, układu kierowniczego, oświetlenia i pojedynczych elementów konstrukcji hulajnogi elektrycznej.

Montaż dodatkowych baterii

Serwis naprawa-hulajnogi.pl zajmuje się montażem dodatkowych baterii. Akumulatory zbudowane są na ogniwach Sony o wysokiej wydajności. Montaż dodatkowej baterii przede wszystkim zapewnia większy zasięg jazdy hulajnogi elektrycznej o przynajmniej kilkadziesiąt kilometrów, nawet podczas ciągłej jazdy na najwyższym biegu.

Dodatkowe akumulatory montowane są u podstawy kierownicy hulajnogi elektrycznej w specjalnych pokrowcach. Dzięki temu bateria chroniona jest przed deszczem i błotem. Konstrukcja pokrowca chroni też akumulator przed wstrząsami.

Koszt montażu dodatkowego akumulatora to 69zł. Cena samej baterii uzależniona jest od jej pojemności, zaczynając od 356 zł za baterię po pojemności 2600 mAh, a kończąc na baterii 10400 mAh za 749 zł. Instalacje konstruowane przez naszych specjalistów są w pełni bezpieczne dla żywotności ogniw i zapewniają łatwe przełączanie się między bateriami.

Hulajnoga Elektryczna Nie Działa
Gdzie Naprawić Hulajnogę Elektryczną

Zaufaj specjalistom

Naprawę hulajnogi elektrycznej warto oddać w ręce specjalistów w tej dziedzinie. To pojazdy o bardzo dużych możliwościach, ale też delikatne, pełne elektronicznych elementów i połączeń, którymi powinien zajmować się wykwalifikowany personel.

Serwis Naprawa-Hulajnogi.pl zajmuje się konserwacją, regeneracją, diagnostyką oraz naprawą najpopularniejszych modeli hulajnóg elektrycznych – Xiaomi, Skymaster, Motus, Frugal, Enero oraz E-Hart.

Przykładowe naprawy wykonane przez naszych specjalistów możesz sprawdzić w galerii zdjęć.

Posiadamy aż 22 punkty stacjonarne w całej Polsce, w których możesz oddać do naprawy swoją hulajnogę. Żeby znaleźć lokalizację najbliżej Ciebie sprawdź mapę puntków.