NAPRAWA HULAJNOGI ELEKTRYCZNEJ w WIELICZCE

Józefa Jedynaka 24, 32-020 Wieliczka

Witaj w Świecie Pojazdów Elektrycznych

NAPRAWA HULAJNOGI ELEKTRYCZNEJ W WIELICZCE

Józefa Jedynaka 24, 32-020 Wieliczka

Witaj w Świecie
Pojazdów Elektrycznych

Jeździsz hulajnogą elektryczną po Wieliczce? Podjedź do nas na sezonowy serwis swojego pojazdu. Naprawiamy i serwisujemy hulajnogi w całej Polsce. W Wieliczce mamy jeden z punktów serwisowych, w którym przeprowadzamy sezonowe przeglądy, montujemy dodatkowe części np. baterie, a także naprawiamy  hulajnogi elektryczne, gdy coś zaczyna się w nich psuć. 

Hulajnoga elektryczna, jak każdy inny pojazd, wymaga regularnych serwisów oraz usuwania usterek. Ten dwukołowy pojazd, który w ostatnich latach zdobył tak ogromną popularność nie tylko w Wieliczce, ale i w całej Polsce, rzadko się psuje. Jednak, gdy złapiesz gumę w hulajnodze, coś dzieje się ze sterownikami lub po prostu, w związku z dużą eksploatacją, zaczną szwankować hamulce lub akumulator – nie ma zmiłuj.

Naprawa Hulajnóg Elektrycznych na Dolnym Śląsku

Gdzie jest serwis napraw hulajnóg elektrycznych w Wieliczce i kiedy warto go odwiedzić?

Zachęcamy, aby serwis hulajnóg odwiedzać przynajmniej raz w sezonie. Cena standardowego przeglądu to zaledwie 100 zł. Szczegóły na temat jego zakresu znajdziesz tutaj: sezonowy przegląd hulajnogi elektrycznej. Na tej samej stronie możesz obejrzeć cennik napraw hulajnóg elektrycznych. Specjalizujemy się w naprawach hulajnóg Xiaomi, Skymaster, Motus, Frugal, Enero, E-Hart, Vsett oraz Techlife. 

Gdzie naprawić hulajnogę w Wieliczce?

Oddział naszego serwisu hulajnóg Hart mieści się przy ulicy Józefa Jedynaka 24, nieopodal parku Parku Adama Mickiewicza i Kopalni Soli “Wieliczka”. Trafisz do nas bez żadnego problemu. Jesteśmy otwarci w tygodniu od godz. 8-16. Masz problem z hulajnogą? Najlepiej jeśli przed wizytą w naszym serwisie w Wieliczce wypełnisz formularz zgłoszenia lub skontaktujesz się z nami telefonicznie (77 401 65 66).

Zapraszamy!