Zwroty i reklamacje

Przykro nam, że znalazłeś się na tej stronie. Mamy jednak nadzieję, że znajdziesz tu wszelkie potrzebne informacje.

Odstąpienie od umowy

Jeżeli jesteś konsumentem, zgodnie z obowiązującymi przepisami, w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty dostarczenia zamówionego towaru, masz prawo do jego zwrotu bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.

Możesz odstąpić od umowy, wysyłając do nas oświadczenie o odstąpieniu od umowy poprzez wiadomość e-mail przesłaną na adres: [email protected] lub bezpośrednio na adres firmy:

SAT Sp. z o. o. (Hart strefa dostaw)
ul. Morcinka 43,
45-531 Opole

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

 

Reklamacje

W przypadku gdy zakupiony u nas towar okaże się wadliwy, masz prawo reklamować go w oparciu o rękojmię. Reklamację najlepiej złożyć na adres e-mail: [email protected] lub drogą pocztową na adres:

SAT Sp. z o. o. (Hart strefa dostaw)
ul. Morcinka 43
45-531 Opole
.

 W związku z reklamacją możesz żądać:
  • wymiany rzeczy na wolną od wad,
  • usunięcia wady,
lub złożyć oświadczenie o:
  • obniżeniu ceny,
  • odstąpienie od umowy
Co do zasady reklamację należy zgłosić w ciągu roku od zauważenia wady. Czas na złożenie reklamacji nie może się zakończyć przed upływem okresu odpowiedzialności sprzedawcy. Rozpatrzenie Twojej reklamacji nastąpi w ciągu 14 dni od daty otrzymania przez nas Twojego zgłoszenia reklamacyjnego wraz z reklamowanym towarem. Więcej informacji na temat odstąpienia od umowy oraz reklamacji znajdziesz w naszym Regulaminie Punkt. 3 i 4.