TECHLIFE

Prawdopodobnie Najlepsze Elektryczne Hulajnogi Na Świecie

Hulajnoga elektryczna Techlife

Ciesz się jazdą w prawdziwie sportowym stylu. Korzystaj z imponujących możliwości, dzięki którym Twoja jazda będzie nie tylko bezpieczna i komfortowa, ale również ekspresowa! To wszystko zapewnią Ci hulajnogi Techlife – prawdopodobnie najlepsze elektryczne hulajnogi na świecie.

Doceń każdy szczegół

Hulajnogi Techlife, to prawdziwe arcydzieło wśród elektrycznych hulajnóg.

Pojazdy mają bardzo przemyślaną konstrukcję, czego potwierdzeniem jest fakt, że każdy element został wykonany z wysokiej klasy materiałów, a kable zostały poprowadzone w otulinach i w kierownicy (nic nie wystaje!).

Podróżuj bez ograniczeń

Jednym z największych atutów hulajnóg Techlife jest potężny (jak na jej rozmiary) silnik, który pozwala na wygodne podróżowanie z prędkością sięgającą aż do 100km/h (w zależności od modelu)

Pokonuj do 45km – tylko na 1 ładowaniu

Na Twoją uwagę zasługuje także pojemna bateria (dostosowana do modelu), która zapewni Ci naprawdę imponujący zasięg – maksymalnie do 100km jazdy tylko na jednym ładowaniu.

Miej pewność bezpieczeństwa i komfortu

Solidne amortyzatory oraz pompowane koła sprawiają, że hulajnoga idealnie trzyma się nawierzchni – bez względu na pogodę. Za bezpieczne podróżowanie odpowiada także szereg zabezpieczeń programowych oraz 2 bardzo mocne hamulce.

Wyróżnij się z tłumu i ciesz się doskonałą widocznością

Hulajnogi Techlife posiadają oświetlenie LED. Mocne przednie i tylne lampy oraz podświetlany podest pozwolą Ci cieszyć się jazdą o każdej porze dnia i nocy.

Utrzymuj pełną kontrolę nad hulajnogą

Kolorowy wyświetlacz LCD zapewni Ci dostęp do wszystkich kluczowych parametrów, w tym: poziomu naładowania baterii, aktualnej prędkością, przebiegu oraz regulacji biegów

Złóż 1 kliknięciem i zabierz tam, gdzie chcesz

Hulajnogi Techlife złożysz na pół za pomocą tylko 1 przycisku. Dodatkowa możliwość składania rączek zapewni jeszcze bardziej poręczny rozmiar, dzięki któremu przenoszenie Twojej hulajnogi będzie banalnie proste!

Techlife

Elektryczne hulajnogi

Prawdopodobnie Najlepsze Elektryczne Hulajnogi Na Świecie

Hulajnogi Techlife – dla tych, którzy wiedzą, czego chcą

Hulajnogi Techlife posiadają jeden poważny atut, wyróżniający je na tle innych producentów. To potężny silnik, pozwalający osiągnąć prędkość sięgającą do 100 km/h. Co ważne, mocny silnik nie zaburza konstrukcji i designu samej hulajnogi, zapewniając dyskretną jazdę. Hulajnogi Techlife zostały stworzone z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach, dla których radość z jazdy, dreszczyk emocji i bezpieczeństwo stoją na pierwszym miejscu.

Poznaj hulajnogę elektryczną Techlife X5 z 350W silnikiem oraz 10,4Ah baterią w sklepie naprawa-hulajnogi.pl.

Bezpieczeństwo, komfort i swoboda w jednym rzędzie

Przemieszczaj się pewnie i bezpiecznie. Wybierz hulajnogi Techlife, których ważnymi elementami konstrukcji są solidne podwójne amortyzatory oraz pompowane koła z głębokim bieżnikiem. To sprawia, że niezależnie od warunków pogodowych i rodzaju nawierzchni, hulajnoga Techlife dobrze się prowadzi i świetnie trzyma drogi. Zwróć uwagę na bardzo mocne hamulce tarczowe, zapewniające minimalną drogę hamowania w każdych warunkach. O Twoje bezpieczeństwo dba również oprogramowanie hamowania awaryjnego, które w razie potrzeby wyłącza zasilanie hulajnogi.

Poznaj hulajnogę elektryczną Techlife X6 z 600W silnikiem oraz 13Ah baterią w sklepie naprawa-hulajnogi.pl.

Nawet 100 km na jednym ładowaniu

Silniki dostępne w gamie hulajnóg elektrycznych Techlife napędzane są przez baterie dostosowane do możliwości hulajnogi. Ważnym, o ile nie najważniejszym, atutem hulajnóg Techlife są właśnie pojemne akumulatory, pozwalające swobodnie przejechać nawet 100 km na jednym ładowaniu. Dołączona do hulajnogi ładowarka posiada nowoczesną konstrukcję, dbającą o dobrą kondycję baterii przez cały okres użytkowania. Sama bateria wyposażona jest we własne zabezpieczenia, chroniące układ elektryczny hulajnogi przed awarią.

Poznaj hulajnogę elektryczną Techlife X7 z podwójnym 1000W silnikiem oraz 18Ah baterią w sklepie naprawa-hulajnogi.pl.

Spokojna jazda z innowacyjnym oświetleniem LED

Zobacz więcej i daj widzieć się innym uczestnikom ruchu. Hulajnogi elektryczne Techlife zostały wyposażone w mocne i jednocześnie energooszczędne oświetlenie LED z przodu oraz z tyłu. Oświetlenie przednie składa się z dwóch reflektorów LED, zainstalowanych w dolnej części hulajnogi, zapewniających znacznie szerszy kąt padania światła i doskonałą widoczność przeszkód. Hulajnogi Techlife charakteryzują się też podświetlanym podestem, dzięki czemu jesteśmy bardzo dobrze widoczni na drodze lub chodniku.

Poznaj hulajnogę elektryczną Techlife X7S z podwójnym 1000W silnikiem oraz mocniejszą 22,4Ah baterią w sklepie naprawa-hulajnogi.pl.

Wszystkie parametry pod Twoją kontrolą

Hulajnogi elektryczne Techlife wyposażone są w wysokiej jakości wyświetlacz LCD z dostępem do najważniejszych informacji. Poziom naładowania akumulatora, aktualna prędkość, przebieg i regulacja biegów. To wszystko na jednym niewielkim ekranie LCD, z poprawionym zakresem dynamiki światła. Kontrast między najjaśniejszymi i najciemniejszymi elementami został dobrany w taki sposób, aby zapewnić optymalną moc światła i jednocześnie nie rozpraszać w trakcie jazdy. Obok wyświetlacza dostępny jest przycisk zasilania oraz przełącznik trybów jazdy, pozwalający dobrać moc hulajnogi do naszego stylu.

Poznaj hulajnogę elektryczną Techlife X8 z podwójnym 1000W silnikiem oraz 18Ah baterią w sklepie naprawa-hulajnogi.pl.

Składanie jednym przyciskiem

Jeden przycisk i hulajnoga złożona. Istotną cechą hulajnóg elektrycznych Techlife jest bardzo prosty i ergonomiczny system składania. Poza standardowym złożeniem widelca możliwe jest też złożenie rączek kierownicy, dzięki temu przechowywanie hulajnogi w bagażniku samochodu, w mieszkaniu lub w biurze nie stanowi żadnego problemu. Hulajnogi Techlife posiadają zabezpieczenie antykradzieżowe w formie całkowitej blokady zapłonu po wyciągnięciu kluczyków.

Poznaj hulajnogę elektryczną Techlife X9 LG z podwójnym 1600W silnikiem oraz mocniejszą 32Ah baterią w sklepie naprawa-hulajnogi.pl.

Dostępne modele

Podróżuj ekologicznie i bez korków

Dlaczego warto kupić u nas hulajnogę

Aby maksymalnie ułatwić serwis i naprawę hulajnogi elektrycznej, udostępniliśmy punkty odbioru we wszystkich filiach firmy HART, czyli w aż 22 punktach w całym kraju! Wystarczy, że dostarczysz pojazd do punktu odbioru, a resztą zajmą się już nasi specjaliści. Hulajnogę możesz również dostarczyć do serwisu wysyłkowo na adres: 45-531 Opole, ul. Gustawa Morcinka 43.

Ogólnopolski Serwis Hulajnóg Elektrycznych
Współpraca z Naprawa-Hulajnogi
Otrzymasz hulajnogę elektryczną wysokiej jakości
Dostęp do najlepszych części i akcesorów
Dostęp do profesionalnego serwisu hulajnóg w kraju
Możliwośc serwisu pogwarancyjnego
Bezpieczna dostawa wewnętrznym transportem